מומחה לקידום אתרים

מחפשים מומחה לקידום אתרים עם נסיון רב בתחום? שמי אורן חכם ובמסגרת עבודתי בחברת גו טופ עבדנו במהלך השנים עם חברות רבות מכל התחומים בדגש על אתרי מכירות, שירות, תדמית ועוד. כחלק מהעבודה איתנו נעזור לקדם את אתרכם עם התחייבות לתוצאות מצויינות ללא פשרות. במסגרת הקידום איתנו נתמקד בשיפור המיקומים בתוצאות החיפוש הרגילות ובתוצאות החיפוש של גוגל מפות. 

מחפש/ת מומחה לקידום אתרים?
התקשרו/סמסו למספר
054-9489377 או השאירו פרטים:

אופטימיזציה על גבי האתר (On Site) עם מומחה לקידום אתרים בגוגל

בעצם זוהי כל העבודה במתבצעת על גבי האתר שלכם. זאת אומרת, שיפור ומיטוב התוכן הקיים בהתאם להנחיות של גוגל. כמו כן, בניית תוכן חדש ענייני ושיווקי אשר ימשוך משתמשים חדשים וכמובן רלוונטי לעסק. תחילה, נעשה מחקר מילות מפתח על מנת לזהות את נפחי החיפוש והפוטנציאל בביטויים הרלוונטים לעסק שלכם. לאחר מכן התוכן נכתב ע"י מומחה לקידום אתרים בדגש על טירגוט המקומות הראשונים במנועי החיפוש. חלק נוסף בשדרוג התוכן הקיים כולל שיפור חוויית המשתמש שיעזור להביא מכירות / לידים. כמו כן, בכדי לשפר את אחוז ה-Bounce Rate (האחוז בו משתמש זונח את הגלישה באתר ללא ביקור בעמודים נוספים). נתון זה מהווה משקל כחלק מהדרך בה גוגל בוחרת מי ידורג בראש תוצאות החיפוש.

חלק נוסף ומאוד חשוב הוא ניהול עמוד ה-"גוגל לעסק שלי". כמו כן, חלק זה מהווה פרמטר מאוד חשוב של אסטרטגיית קידום בגוגל מפות. קידום זה נעשה ע"י ניהול ותפעול העמוד באופן רציף עם תוכן ענייני אשר מתמקד בביטויים רלוונטים לחיפושים מקומיים.

מומחה לקידום אתרים בגוגל

אופטימיזציה מחוץ לאתר (Off Site)

החלק השני באסטרטגיית ה-SEO של האתר הוא באמצעות קישורים נכנסים. כלומר, קישורים מאתרים חיצוניים אשר מפנים לעמודים בתוך האתר שלכם. זהו חלק מאוד קריטי בעבודה של מומחה לקידום אתרים. וזאת מכיוון שהקישורים צריכים להגיע מאתרים חזקים ורלוונטים לטיב העסק שלכם. במידה ועושים זאת בצורה לא נכונה זה יכול לעשות נזק ולגרום לעונשים מצד גוגל. עם חברת גו טופ נדאג לטרגט עבורכם את האתרים הרלוונטים ביותר. כלומר מאמרים באתרים חיצוניים, אינדקסים, פורומים ועוד

רוצה שנעזור לקדם אותך?

השאר/י לנו את הפרטים שלך ואחד מצוות המומחים שלנו יפנה אלייך לפני שתספיק/י למצמץ
כתבות נוספות
שתף אותנו בחוויתך
5
שיווק דיגיטלי פופאפ
רוצה לדעת איך נהפוך את העסק שלך למותג מנצח?