קידום אתרים במנועי חיפוש

אנו בחברת גו טופ מציעים שירותי קידום אתרים במנועי חיפוש מקצועי עם התחייבות לתוצאות מוכחות. כמו כן, כחלק מהשירות תוכלו להנות מעבודה עם צוות מומחי שיווק דיגיטלי שיעזרו לקחת את העסק שלכם לראש תוצאות החיפוש. במאמר זה נפרט על החשיבות של מיתוג העסק בגוגל ובבינג. 

מעוניינים בשירות קידום אתרים אורגני בגוגל?
התקשרו/סמסו למס' 054-9489377 או השאירו פרטים:

החשיבות של קידום אתרים במנועי חיפוש

החיים שלנו היום מתנהלים במידה רבה בעזרת האמצעים הדיגיטליים שלא לומר הווירטואליים. כמעט ואין תחום שירות או מוצר שאנחנו זקוקים לו ואנחנו לא מחפשים אותו קודם כל באינטרנט.

גם את החנויות בהם נבקר באופן פיזי אנחנו בודקים קודם כל באינטרנט. מה שלמעשה הופך את רשת האינטרנט לקניון הכי גדול שיש בעולם.

ובקניון, כמו בקניון, כדי להצליח במכירות צריך לפרסם.

בית עסק שנמצא בנקודה זניחה ובלתי נראית במבנה הקניון, לא יזכה לראות מבקרים והוא כלל לא ירוויח גם אם הוא ממוקם בקניון נחשב ובעל שם.

אותו הדבר עם עסק או אתר הנמצא באינטרנט אך הוא נזנח אי שם. גוגל לא מראה אותו בתוצאות החיפוש ולקוחות שרוצים לקבל פרטים על אותו בית עסק לא באמת מצליחים למצוא אותו.

אז אם גם לכם קורה דבר כזה והאתר שלכם לא עושה עבורכם את העבודה כפי שהייתם רוצים, ייתכן שכל מה שאתם צריכים זה למעשה שירות של קידום אתרים במנועי חיפוש.

קידום אתרים במנועי חיפוש

איך זה עובד?

אז מה זה בעצם קידום אתרים במנועי חיפוש?

כפי שכבר תיארנו, יש עסקים שאם ירשמו את שמם, הם עדיין לא יעלו בתוצאות החיפוש. שלא לדבר על כך שחיפוש של שירות משיק לשלהם, בוודאי שלא יעלה אותם. זאת בגלל סיבה אחת. גוגל עדיין לא משוכנע שיש מה להציג באתר שלהם והוא גם לא רואה כל סיבה מוצדקת להביא אותו לקדמת הבמה בדף הראשון. מה שבעצם אומר שבעל האתר אמרו למצוא את הדרך לשכנע את גוגל בדבר הנחיצות של האתר, האיכות של האתר והכדאיות של גוגל להביא אותו גבוה.

איך עושים את זה? כאן נכנס המקום של מומחה לקידום אתרים. מדובר בתחום המחייב הבנה 'לנפשה' של גוגל, ידע מקצועי איך וכיצד לשכנע את גוגל כמו גם עבודה עקבית ומקצועית לאורך זמן. רק כאשר גוגל רואה כי אכן מדובר באתר איכותי, אתר שמשקיע במקומות הנכונים ואתר המעניק חווית לקוח טובה, היא מתחילה להעלות אותו ולדחוף אותו עוד ועוד כלפי מעלה, עד שבסופו של דבר הוא יכבוש את המקומות הראשונים בדף החיפוש.

קידום אתרים במנועי חיפוש דורש מספר שלבם.

ראשית חשוב לבדוק שהאתר בנוי נכון בצורה חוקית וגם מרשימה בהתאם לטעם של גוגל. מעבר לכך חשוב לקדם את האתר בעזרת טקסטים שיוכנסו באתר, מילות מפתח שיככבו בו וגם החלפת קישורים. כל זה חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום הזה.

5
שיווק דיגיטלי פופאפ
רוצה לדעת איך נהפוך את העסק שלך למותג מנצח?