קידום בגוגל מפות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

קידום בגוגל מפות הוא אלמנט הכרחי לכל עסק כיום. לא מצליח למצוא את העסק שלך בתוצאות החיפוש? אנחנו נעזור לקדם אותו באמצעות ניהול חשבון ה-Google My Business שלך. כמו כן, השירות שאנו מציאים יעזור לך לטפס למעלה בתוצאות החיפוש. ואילו כאשר לקוחות פוטנציאלים יחפשו ביטויים רלוונטים הקשורים לשירותים / מוצרים שלך. כאשר העסק שלך מופיע במיקומים גבוהים הוא מרוויח חשיפה אורגנית בחינם שבסופו של דבר מתורגמת לכניסות לאתר ולהכנסות.

לקוח "עידו ספורט" שעזרנו לקדם למיקומים הגבוהים ביותר במספר רב של ביטויים
קידום בגוגל מפות בתוך מחשב

איך אנחנו לוקחים את החברה שלך לראש תוצאות החיפוש

אנו עוזרים לחברות לנצל הזדמנויות שיווק רבות על ידי מיצוי הפוטנציאל של קידום בגוגל מפות. אנו נוקטים בגישה מקיפה לשיווק אתרים מקומי, המשלבת אופטימיזציה של גוגל לעסק שלי (גוגל מיי ביזנס), אופטימיזציה לאתר, יצירת תגובות ואסטרטגיות נוספות. שירותי קידום האתרים והאופטימיזציה שלנו במפות Google מתוכננים בהתאמה אישית. וזאת בכדי לענות על הצרכים והיעדים הייחודיים של העסק שלך. אנו מספקים סט שלם של פתרונות אופטימיזציה לשיפור החשיפה שלך בתוצאות דירוג מפות Google.

דף התוצאות של מנוע החיפוש של  גוגל (SERP) מציג בדרך כלל רשימה של מפות מקומיות. מפות אלו מבוססות על מיקום המשתמש וחיפושים אחר מילות מפתח. לדוגמה, אם משתמש מחפש "חנות מוצרי ספורט", גוגל תשתמש במפה מקומית להצגת תוצאות הקשורות גאוגרפית. לא משנה אם המשתמש נמצא בפתח תקווה או לא, מכיוון שהוא השתמש במשתנים גיאוגרפיים בשאילתות מילות המפתח שלו. Google מציגה את התוצאות המקומיות הבאות בהן חברת "עידו ספורט" מופיעה ראשונה בחיפוש לפני "טוטאל ספורט" ו-"מגה ספורט":

קידום בגוגל מפות של מוצרי ספורט

למה קידום בגוגל מפות כל כך חשוב

עם הגידול המהיר בשימוש באינטרנט הסלולרי, הרלוונטיות של קידום בגוגל מפות לכל סוגי העסקים נמצאת בעלייה. הסביבה הדיגיטלית של ימינו סובבת סביב שימוש במובייל, כאשר 80% ממשתמשי האינטרנט מחזיקים בסמארטפונים. יותר ממחצית מהחיפושים של גוגל המתבצעים במכשירים ניידים הם לעסקים, שירותים, מוצרים או מידע מקומי. עבור משתמשים המחפשים פתרונות מקומיים, מפות Google בולטות מאוד במכשירים ניידים. לכן, קידום בגוגל מפות מספק חשיפה פרסומית מדהימה לכל חברה.

כחלק מהשירות שלנו של קידום בגוגל מפות אנו דואגים למלא את כל המידע, כולל שעות פעילות, כתובת ופרטי יצירת קשר. קיטלוג דף "Google לעסק שלי" בקטגוריה המתאימה כך שניתן יהיה לסווג את המידע העסקי שלך בצורה נכונה. הוספת סרטוני וידיאו עסקיים מותאמים, יישום אסטרטגיית יצירת ביקורות בכדי לקבל דירוגים נוספים של 5 כוכבים ב-"Google My Business". כמ כן, בנכסי אינטרנט אחרים כגון איזי, ו-בזק 144. בנוסף, העלאת פוסטים ומידע אשר רלוונטי לעסק שלך ולתוכן שמעניין את המשתמש.

רוצה שנעזור לקדם אותך? השאר לנו את הפרטים שלך ונחזור אלייך בהקדם