קידום אתרים לרופאים

כיום, הרוב המוחלט של המטופלים משתמש במנוע החיפוש של גוגל על מנת לקבוע תור, לכן, קידום אתרים לרופאים הוא הכרחי. בחברת Go Top אנו נעזור לקדם אותך לתוצאות הגבוהות ביותר. וזאת על ידי בניית אסטרטגיה מנצחת שמתאימה לצרכים של המרפאה שלך. כמו כן, עם קידום נכון נבנה עבורך תשתית חזקה עם קהל מטופלים פוטנציאלי בלתי מוגבל. ובנוסף, חשיפה אורגנית ללא הגבלה וללא צורך בבזבוז תקציב רב על פרסום ממומן על בסיס יומי.

רופא? ייעוץ לקידום אתרים בתחום העיסוק שלך בחינם!
התקשרו/סמסו למס' 054-9489377 או השאירו פרטים:

קידום אתרים לרופאים - איך זה עובד?

על ידי הזנת מילה או ביטוי מהיר, תוכל/י למצוא עשרות ואף מאות רופאים באזור גיאוגרפי קטן בתוך מספר שניות. אך עבור רוב המחפשים, התוצאות היחידות שזוכות לתשומת לב הן אלה הנמצאות בראש. אולם, הדרך היחידה שבה האתר שלך יכול להגיע לשם היא באמצעות אופטימיזציה למנועי חיפוש או קידום אתרים לרופאים. אתרי רופאים אינם מופיעים בטעות בראש תוצאות החיפוש. דירוג גבוה דורש תוכניות ניטור ושיפור קבועות, שעשויות להימשך שבועות ואפילו חודשים גם בעזרת קידום בגוגל מפות. עם זאת, ברגע שהאתר שלך ישיג מטרות אלה, הוא יביא זרם חדש של המלצות ופגישות. ואילו לא רק בטווח הקצר, אלא גם בטווח הארוך. וזאת עבור מטופלים פרטיים או של קופ"ח מכבי, כללית ומאוחדת.

קידום אתרים לרופאים במרפאות פרטיות, מכבי, מאוחדת וכללית

מה נדרש בכדי לקחת את האתר שלך לראש תוצאות החיפוש

מנוע החיפוש של גוגל מחפש כל הזמן תוכן חדש ומעודכן באינטרנט. כאשר מישהו מחפש נושאים כגון רופא או דוקטור, הוא מעריך את מה שהוא מוצא ומדרג את הדף בהתאם. חלק מהחיפושים הם כלליים ומניבים מיליוני תוצאות, בעוד שחיפושים ספציפיים יותר עשויים להניב רק כמה אלפי תוצאות. לדוגמה, המילים והביטויים בתוכן האתר שלך יספקו רמזים לגבי מהות התוכן והרלוונטיות שלו לחיפוש. לכל אתר יש גם "סמכות דומיין" מסוימת, המייצגת את אמינותו. כמו כן, ככל שהסמכות גבוהה יותר כך הדירוג בתוצאות החיפוש טוב יותר. 

גורמים מכריעים כחלק מאסטרטגיית קידום אתרים לרופאים מתרחשים מחוץ לאתר, כגון קישורים מאתרים אחרים. למרות שהאתר שלך עשוי להופיע בדף השני או השלישי של תוצאות החיפוש הרלוונטיות, זה לא מספיק כדי למשוך מבקרים. עליך להיות בעמוד הראשון של התוצאות, רצוי בשלושת הראשונים. התוצאות המובילות לא רק יניבו יותר קליקים, אלא גם יקבלו הטבות אחרות מאסטרטגיית קידום אתרים לרופאים יעילה. אנחנו בחברת GO TOP נעזור לך להגיע אל המטרות האלו!

רוצה שנעזור לקדם אותך?
השאר/י לנו את הפרטים שלך ואחד מצוות המומחים שלנו יפנה אלייך לפני שתספיק/י למצמץ
כתבות נוספות
5
שיווק דיגיטלי פופאפ
רוצה לדעת איך נהפוך את העסק שלך למותג מנצח?