לינקדאין למתחילים - המדריך המלא

אם אתם רוצים להיות חלק מהרשת חברתית העסקית המובילה הכנו עבורכם מדריך לינקדאין למתחילים. באמצעות חשבון שתפתחו תוכלו להגדיל את הסיכויים פי 40 לקבל הזדמנויות ברשת. לכן, חשוב להקדיש זמן לפתיחת חשבון בצורה נכונה ולוודא שהוא בולט יותר מחשבונות אחרים. כמו כן, בממוצע, המגייסים יבדקו את הפרופיל שלכם תוך כ- 6 שניות. זה נותן לכם הזדמנות מוגבלת למשוך את תשומת ליבם לפני שהם עוברים למועמד הפוטנציאלי הבא. 

לינקדאין למתחילים - פרופיל

לינקדאין למתחילים - פתיחת חשבון

כותרת – 

הכותרת היא החלק החשוב ביותר בפרופיל שלכם ומה שאנשים רואים כאשר אתם מופיעים בתוצאות החיפוש. ודאו שהתוכן הוא תמציתי, יצירתי ומכיל מילות מפתח הקשורות לתפקיד ולענף שלכם. לינקדאין סורקת אחר מילות מפתח, לכן הימנעו משימוש בתיאור לא מובן של התפקיד שלכם בעבודה. כמו כן, היצמדו לתוכן שירחיב את עמדתכם המקצועית.

שם – 

השתמשו בשמכם המלא, היו מקצועיים והימנעו מכינויים.

תמונת פרופיל – 

אנשים יקבלו את הרושם הראשוני לגביכם על סמך תמונת הפרופיל שלכם. אז וודאו שהיא מקצועית, איכותית וגורמת לכם להיראות טוב. אל תבנו פרופיל ללא תמונה, זוהי טעות נפוצה של לינקדאין למתחילים. וזאת מכיוון שמספר הצפיות בפרופיל עם תמונות הוא פי 14 מזה של הפרופיל ללא תמונות.

כתובת הURL של החשבון – 

התאימו אישית את כתובת העמוד שלכם בשם שלכם כך שאנשים יוכלו למצוא אותכם בקלות. באפשרותכם לערוך את כתובת העמוד על ידי לחיצה על התיבה האפורה בהירה מתחת לשם והתמונה.

 אודות –

תארו את הרקע המקצועי שלכם בתמציתיות, כולל יעדי הקריירה הנוכחיים והעתידיים שלכם. בנוסף, ציינו את הנכסים החשובים ביותר שלכם ומידע רלוונטי נוסף אודות מי אתם ומה אתה עושים. מומלץ גם לכלול פרטי קשר (מספר טלפון וכתובת דוא"ל), כדי שאנשים יוכלו לדעת כיצד להשיג אותכם.

יתרונות נוספים לבניית פרופיל יותר איכותי הוא שתוכלו להוסיף מדיה, כגון סרטונים, שיתוף מצגות, מאמרים ועוד. הוכיחו את הכישורים שלכם ואת היכולות שלכם והוסיפו ע״י כך אמינות לסעיף האודות שלכם.

לינקדאין למתחילים - תמונת פרופיל

הוסיפו כמה שיותר פרטים רלוונטים לגביכם

נסיון – 

חלק מאוד חשוב אצל לינקדאין למתחילים הוא הנסיון שלכם. בדיוק כמו בקורות החיים שלכם, עליכם לרשום את היסטוריית העבודה שלכם. ובנוסף, לפרט את שם התפקיד שלכם, פרטי המעסיק ותאריכי הסטוריית העבודה שלכם. כמו כן, עליכם להוסיף סיכום קצר של האחריות וההישגים של כל מקום עבודה בו עבדתם בעבר. אתם יכולים להוסיף כל ערך עם קבצי מדיה הקשורים למשימה ספציפית שעשיתם במהלך הקריירה שלכם. הימנעו משימוש רחב במילות מפתח, מכיוון שמגייסים רבים הם חסרי סבלנות מקריאת קלישאות. עם זאת, מילות מפתח יגדילו את הנראות שלכם בחיפוש.

פרוייקטים –

הוסיפו את כל הפרויקטים החשובים שעבדתם עליהם והדגימו את כישוריכם. תוכלו להוסיף קישורים לפרויקטים אלה, כמו גם מידע מפורט על הפרויקטים עליהם אתם עובדים כעת.

השכלה – 

תכללו מידע אודות התואר שעשיתם ובית הספר או המכללה שלמדתם בהם. למרות שמרכיב החינוך חשוב יותר עבור אנשי מקצוע ברמת הכניסה, הוא גם מספק לכם אפשרות להתחבר למשתמשים אחרים לקבלת הזדמנות לשמור על קשר גם בהמשך הקריירה שלכם.

תחומי עניין ומיומנויות – 

פרט נוסף של לינקדאין למתחילים הוא להוסיף מיומנויות הקשורות לתפקיד המקצועי שלכם, הרקע ותחומי העניין שלכם. כשאנשים מזינים את המילים הספציפיות הללו, ואנשים שמוסיפים מיומנויות לפרופיל שלהם מקבלים פי 13 יותר צפיות מאחרים. כמו כן, תוכן זה יעזור לכם להופיע בתוצאות החיפוש. בדרך זו, משתמשים אחרים יכולים לזהות את הכישורים שהם חושבים שאתם טובים בהם במיוחד, ובכך להגדיל את אמינותם.

השאר לנו את הפרטים שלך ואחד מצוות המומחים שלנו יפנה אלייך לפני שתספיק למצמץ
כתבות נוספות
שתף אותנו בחוויתך
5
שיווק דיגיטלי פופאפ
רוצה לדעת איך נהפוך את העסק שלך למותג מנצח?