קידום אורגני לעורכי דין

בעידן הטכנולוגי של היום קידום אורגני לעורכי דין מהווה נתח עצום בחשיפה שלך לקהל היעד הפוטנציאלי אשר מחפש את השירותים שהמשרד שלך מציע. אנו מציעים שירות שיעזור לקדם את אתר האינטרנט שלך למיקומים הכי גבוהים ועל פי מילות החיפוש הרלוונטיות לתחום העיסוק שלך. כמו כן, אנו עוזרים לקדם משרדים מכל תחומי המשפט הכוללים ענייני משפחה, נדל"ן, גירושין, מסחרי, חדלות פירעון, פלילי, מקרקעין, נזיקין, תעבורה, הוצאה לפועל, תביעות קטנות, עבודה, ועוד. 

עו"ד? ייעוץ לקידום אתרים בתחום העיסוק שלך בחינם!
התקשרו/סמסו למספר
054-9489377 או השאירו פרטים:

הכוח של קידום אורגני לעורכי דין

בשנים האחרונות הדרך שבה הגולשים מוצאים ובוחרים משרדי עורכי דין עברה שינויים אדירים. חיפוש בגוגל הוא הערוץ העיקרי שאנשים משתמשים בו כדי למצוא מידע באינטרנט. מאז שהוקמה גוגל בשנת 1998, היא שלטה בהדרגה בשדה החיפוש ועיבדה כ- 10,000 שאילתות ביום. כמו כן, לפי הערכה כמעט 93% מהתנועה הגלובלית מגיעים מהחיפוש, התמונות ומפלטפורמה של קידום בגוגל מפות. חיפוש מהווה 53% מכלל התעבורה באתר, בעוד שחיפוש בתשלום מהווה 27% בלבד. 49% מהמשווקים מאמינים שהשימוש של קידום אורגני לעורכי דין הוא הערוץ הרווחי ביותר שהם משתמשים בו. חיפוש אורגני מייצר עד 66% בתחום המשפטי המשמעות היא שאם את/ה מנהל/ת משרד עורכי דין ורוצה למשוך לקוחות חדשים, ההצלחה שלך תלויה במידה רבה אם ניתן למצוא את האתר שלך בחיפוש Google.

משרד קידום אורגני לעורכי דין

מהי החשיבות של אתר כאשר עושים קידום אורגני לעורכי דין

עורכי דין זקוקים לאתר מכיוון שהאופן שבו הגולשים מוצאים עסקים השתנה. השימוש הישן בספר של דפי זהב כבר אינו קיים, מה שהיה בעבר מקור החיפוש העיקרי. חברות זקוקות למשאבים הטובים ביותר כדי לענות על השאילתות והכוונות של מחפשים ולהראות את מומחיותן. לא משנה באיזה עסק אתה נמצא, אתר אינטרנט הוא החלק המרכזי של אסטרטגיית קידום אורגני לעורכי דין. זהו הבסיס לכל מה שאת/ה עושה כדי להעמיד את עצמך מול הלקוחות הפוטנציאליים האידיאליים שלך וליצור ולקדם את המותג שלך. לפי הערכה, 70% ממשרדי עורכי הדין מקבלים תיקים חדשים באמצעות האתר שלהם. כמו כן, שיעור הקליקים לדירוג ראשון בתוצאות החיפוש של Google הוא 31.7%. למעשה, רק 0.78% מהמחפשים בגוגל לחצו על דף התוצאות השני.

קידום אורגני לעורכי דין בחיפוש בגוגל

לסיכום

קידום אורגני לעורכי דין כולל אסטרטגיות וטכניקות המסייעות למשוך לקוחות פוטנציאליים יותר לאתר המשרד שלך. וזאת על ידי קבלת מיקום דירוג דף הבית במנוע חיפוש של גוגל. ברור שלרוב האנשים, חיפוש הוא הבחירה הראשונה שלהם למציאת שירותים משפטיים. המלצות מפה לאוזן בהחלט יעבדו, אבל חיפוש מקוון כמעט תמיד שולט בשלב המחקר. כמו כן, כאשר את/ה רוצה לבסס את המעמד שלך במרחב הדיגיטלי, חשוב לעבוד בצורה נכונה ויעילה. לכן, במסגרת השירות שלנו נקח את העסק שלך לטופ של תוצאות החיפוש עם עבודה מקצועית חסרת פשרות. בנוסף, כחלק מהשירות שלנו אנחנו מציעים עבורך כתיבת תוכן איכותית ורלוונטית לתחום המשפט. כתיבה זו מהווה חלק גדול ובלתי נפרד מתהליך השיווק האינטרנטי.

רוצה שנעזור לקדם אותך? השאר/י לנו את הפרטים שלך ואחד מצוות המומחים שלנו יפנה אלייך לפני שתספיק/י למצמץ
כתבות נוספות
5
שיווק דיגיטלי פופאפ
רוצה לדעת איך נהפוך את העסק שלך למותג מנצח?